УКРАИНА

Костянтин Меладзе: кар’єра Приходько закінчилась

0

0

Відомий продюсер поділився своєю думкою про вагітну співачку.

Костянтин Меладзе, 46-річний композитор, вважає, що творчість української артистки зараз нічим особливо не примітна. Продюсер досить-таки скандально коментує нинішню кар`єру Приходько.

- Настя Приходько сто років вже не мій проект, відразу ж після «Євробачення» ми припинили роботу. Я працював з нею за ініціативою Першого каналу. Відносини з цим каналом і з «Фабрикою зірок 7» у мене закінчилися цього літа. Зараз ніякої ініціативи в її бік у мене немає, я взагалі не знаю, хто в неї продюсер. Зараз у неї такий же продюсер як я фізик-теоретик. За великим рахунком мені нецікава її творча доля, з часів «Євробачення» я не чув ні однієї її нової пісні, - говорить Костянтин Меладзе.

Зараз всі сили продюсера і композитора спрямовані на розвиток творчості групи «ВІА Гра», яких він називає театральною трупою з новими учасниками. А ось у Насті Приходько Меладзе не бачить майбутнього, йому здається, що нічим цікавим вона не зможе здивувати свою публіку.

Напевно, слідом за такою думкою Меладзе піде хвиля обурення від вагітної Приходько та її продюсера. Дивно, що після співпраці з Настею Костянтин так погано про неї думає. Цікаво, що ж не поділили Меладзе та Приходько?

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus