УКРАИНА

Як Єва Бушміна влилась до «ВІА Гри»

0

0

 «Фабрикантка» стала новою учасницею тріо «ВІА Гра».

Єва Бушміна, 20-річна співачка, увійшла до складу популярної групи, яка незабаром відзначить десятиліття свого існування. Участь у колективі була давньою мрією Єви.

- Я ще не встигла вивчити свій контракт, але з дитинства мріяла бути схожою на «ВІА Гру» й була їхньою фанаткою, - каже Бушміна.

Після неоднозначних слів Єви Альбіна й Надя задумалися про свій вік.

- Різниця у віці нам з Євою не заважатиме, у неї вигляд не на її двадцять, та й ми здаємося молодшими, - кажуть Джанабаєва та Мейхер.

А от Тетяна Котова, яка залишає відомий проект, спростувала чутки про свою вагітність. За словами продюсера групи Костянтина Меладзе, жодних заборон на вагітність його підопічних немає. А всі чутки довкола цього - лише домисли.

- Після народження дітей «ВІА Гра» заспівала по-іншому, їхній репертуар став чуттєвішим, тому жодних заборон народжувати ми не ставимо. Навпаки, ми з Дмитром Костюком усіляко намагаємося допомагати дівчатам у цьому, - каже Меладзе.Після цієї фрази всі троє з «ВІА Гри» починають заливатися сміхом.

- Від мене продюсери поки що не вимагають дитини, - жартує Бушміна.

Почувши компліменти на свою адресу з уст Костянтина Меладзе, Альбіна Джанабаєва та Надія Мейхер відразу задумалися про продовження роду.

- А може, нам по другій дитині народити? - продовжували жартувати дівчата.Учора був відзнятий кліп на нову пісню «ВІА Гри», а Єва продовжує вивчати репертуар улюбленої групи. Ну, а перший виступ Бушміної відбудеться 30 березня на концерті «Вечірнього кварталу».

Фото: Лідія Тропман

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus