УКРАИНА

«Євробачення 2010»: Alyosha презентувала нову пісню (ВІДЕО)

0

0

Під час київської прес-конференції виконавиця представила журналістам уривок зі своєї пісні, з якою вона збирається завоювати Європу.

На думку Валіда Арфуша, написана Альошею пісня, не входить в рамки «Євробачення», тому автоматом заслуговує бути поміченою.

- Ця пісня була зібрана по шматочках, був текст, з якого вибиралися найкращі фрази, - розповідає Alyosha.Співачка кілька разів поспіль запевнила всіх, що є всі гарантії, що її пісня Sweet People є оригінальною і не суперечить жодним правилам конкурсу «Євробачення 2010».

- Саме тому що всіх цікавлять теми про кохання, мене цікавить тема екології. У мене є місія донести це все людям. Я буду дуже щаслива, якщо хоча б кілька людей мене зрозуміли. Коли буде закінчення моєї кар`єри, я буду знати, що зробила все, що могла зробити, - каже майбутня зірка «Євробачення 2010».Зараз кожна хвилина співачки розписана на тижні вперед. До речі, сьогодні ввечері Alyosha приступила до зйомок кліпу на пісню, з якою вона і поїде на конкурс в передмісті Осло в травні цього року. Новоспечена зірка вирішила відмовитися від балетів і бек-вокалісток, вважаючи за краще брати мінімалізмом і скромністю.

- У нас нікого не буде на сцені, я вважаю, що і одна людина може взяти своєю енергетикою, - стверджує Alyosha.


Ніяких промо-турів співачка теж не буде влаштовувати. Але все ж, якщо і змінить своє рішення, то їздити гастролювати вона буде тільки в тих країнах, які добре ставляться до України.

Фото: Анна Путіліна

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus