УКРАИНА

Ваня Дорн: з такою піснею Alyosha не «вистрелить» на Євробаченні

0

0

Скандальний учасник групи «Пара нормальних» розповів про майбутнє представниці «Євробачення 2010».

Іван Дорн, 23-річний телеведучий і виконавець, не вважає, що пісня співачки Alyosha зможе заслужити високе місце на європейському конкурсі.

- Крута дівчинка, але не харизматична, якщо буде швидку пісню співати, буде смішніше. Якщо б вона виступала з тією піснею, яку звинуватили в плагіаті, вона могла б бути в п`ятірці, а з цією Sweet People - мені здається, це буде з серії тих місць, які на «Євробаченні» займає Британія і Німеччина.

Василь Лазарович, на думку, Вані теж не найпрекрасніша кандидатура. Якщо оирати між ним і Alyosha, то його вибір, безсумнівно, б припав саме на дівчину.

- Я вірю, що вона може вистрілити, але взагалі, за традиціями і тенденціям, такі пісні зазвичай бувають в дупі, - стверджує прямолінійний Ваня Дорн.

До речі, «Пара нормальних» не брали участь у національному відборі, оскільки в їхньому репертуарі була відсутня пісня, що підходить під формат «Євробачення».

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus