УКРАИНА

Настя Приходько народила Нуріку доньку

0

0

Четвертого квітня, о 7 ранку 22-річна Анастасія Приходько народила дочку.

Пологи пройшли успішно, при цьому співачка народжувала сама. Всупереч чуткам, що пологи проходитимуть в «престижному» 7 пологовому будинку (де, за дивною традицією народжують майже всі знаменитості), співачка народжувала в одному з тих столичних пологових будинків, де поколіннями народжують саме корінні кияни. У цьому сенсі Настя повністю довірилася досвіду своїх мами і бабусі.

За загальносімейних рішенням, чоловік Насті Нурік не був присутній при пологах, але знаходився в пологовому будинку. Підтримати Настю і, звичайно ж, Нуріка приїхала учасниця групи «Nikita» Юлія Кавтарадзе. Одними з перших Настю по телефону привітали Костянтин Меладзе, Артем Мілевський та Іванна Мелай.

Ще кілька днів співачка пробуде в пологовому будинку. Ніяких речей для дитини Настя заздалегідь не купувала. До речі, няню донечці зірка наймати не збирається, так як їй активно допомагатиме мама - відома журналістка Оксана Михайлівна Приходько, яка вирішила заради виховання внучки кинути роботу.

Що стосується самої молодої мами, то через два-три тижні Настя планує вперше після пологів вийти у світ і відверто поспілкуватися з пресою про все на світі.

До речі, подейкують, що народити на Великдень - справжній дар, а дитина, народжена в цей світлий день, обов`язково буде щасливою.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus