УКРАИНА

Знімаючи кліп Барських та Лобода наставили одне одному синців

0

0

За півтора року епатажна артистка зійшла до рівня «фабриканта» із суїцидальними нахилами.

Творчі відносини 27-річної Світлани Лободи та 20-річного Макса Барських переросли у зйомки кліпу на дуетну пісню «Сердце бьется». У цьому відео режисер Алан Бадоєв використав систему трюків для надання людям нелюдської швидкості.Герої перевтілювалися в пум, леопардів та виявляли неймовірні швидкісні здібності. До речі, всі трюки Світла та Макс виконували без допомоги каскадерів. Світлана Лобода навчилася екстремально керувати мотоциклом, і разом із Максом Барських два тижні вивчала айкідо, оскільки було поставлене завдання виконати складні акробатичні рухи та бійку.

- І Світлана, й Макс наставили одне одному досить багато синців, але це було того варте. Артисти були по-справжньому запалені, їм хотілося працювати, - каже Алан Бадоєв. - Я знаю, що з Максом Барських і Світланою Лободою я можу втілити будь-яку свою ідею.Зйомки тривали дві доби, й артисти по годині по черзі спали в гримерній кімнаті - поки знімається один, другий спить.

- Найважчим стали не два знімальних дні, польоти на канатах, танці, багатогодинний грим, нескінченні дублі, їзда на мотоциклі на високій швидкості, але на невеликому майданчику, холодний павільйон... Ні, не це, а ранок третього дня, коли боліло все, що дихає й ворушиться, - каже Світлана Лобода. - Але результат вартий того.

- Це творчий союз, який з`явився виключно завдяки пісні «Сердце бьется». Я написав композицію й показав її Світлані, вона її оцінила, й ми почали працювати над записом треку. До речі, назву пісні придумала Світлана, наспівуючи імпровізації, - ділиться свої щастям Макс Барських.

Дивимося разом із Glamurchik`ом, як знімалося відео на пісню «Сердце бьется».

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus