УКРАИНА

Козловський «позаздрив» Альоші та побажав успіху на Євробаченні

0

0

Популярний виконавець радить молодій співачці підготувати ґрунт для подальшої кар`єри.

25-річний артист Віталій Козловський визнає, що не впорався із відбірковим туром на «Євробачення-2010». Проте Віталік дав кілька порад Alyosha, яка удостоїлася честі представити Україну в Норвегії у травні цього року.

- Оцінюючи себе збоку, можу сказати, що мій виступ був поганим. Було дуже мало часу на підготовку. Але будь-яка підготовка не минає марно - ті три дні, за які я «прожив» усе своє здоров`я, були того варті, - каже Козловський Glamurchik`у.

А ось із приводу представниці України на «Євробаченні-2010» співачки Alyosha Козловський висловлюється краще.

- Мені вона подобається, навіть якщо не займе верхні рядки турнірної таблиці. Я раджу їй зачепитися за країни-учасниці «Євробачення», щоб у разі чого мати можливість потім навідуватися за кордон із концертами. Для мене взагалі незрозумілий відбір на «Євробачення». У цьому році - одне, в наступному - інше, в позаминулому - ще щось. Набридла вся ця метушня, мені дуже хотілося на «Євробачення» багато років поспіль, але не знаю, чи намагатимуся потрапити туди наступного року, адже особливого сенсу в цьому не бачу, - каже Віталік Козловський.

Враховуючи, що Alyosha нині не має коштів для промотуру по Європі, можна сподіватися лише на щасливий випадок, який допоможе їй потрапити до п`ятірки найкращих на конкурсі «Євробачення-2010» і завоювати любов європейського глядача.

Віталій Козловський правильно радить Alyosha, адже в Європі й гонорари, м`яко кажучи, не українські. Напевно, з власного досвіду Віталій знає, що на доходи вітчизняного артиста не дуже розживешся.

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus