УКРАИНА

Alyosha знайшла гроші на "Євробачення"

0

0

Представниця України відмовляється їхати у промотур по європейських країнах.

Alyosha, 23-річна уродженка Запоріжжя, не користується прикладом учасників минулих років і не має наміру витрачати час і їздити по європейських майданчиках, представляючи свій хіт Sweet People, яким вона має намір підкорити шосту частину планети вже наприкінці травня в передмісті Осло.

- Туру по Європі не буде, й річ тут зовсім не у грошах, це недоцільно. Можу навести приклад: коли «Євробачення» було в Києві, декілька зарубіжних артистів проводили промотури по Україні. Ви про них знаєте що-небудь, про ці тури? От і я про те ж, - каже Glamurchik`у продюсер співачки Вадим Лисиця.

Людина, яка встигла попрацювати з Наталею Могилевською та багатьма іншими українськими артистами - Вадим Лисиця - в усьому керує планами Alyosha. Саме тому на дівчину покладена лише творча частина. До речі, Вадим не лише продюсер співачки, але й її коханий. Правда, цього співачка воліє не розголошувати.

-Я зв`язувався з консалтинговими компаніями, які працювали раніше з Вєркою Сердючкою і Русланою. На той момент промотури були цікаві, але зараз це не має жодного сенсу. Тобто, ми цього робити не будемо. У нас будуть невеликі промоконцерти, але це в рамках «Євробачення», їх організовуватиме EBU, - розповів нам Лисиця.

До речі, днями в Alyosha відбудуться концерти в Москві та Амстердамі. Але ці виступи навряд чи можна назвати промотуром. На відміну від інших артистів, українка не жадає знайомитися з представниками інших країн. До речі, Світлана Лобода минулого року зав`язала зв`язки відразу з декількома представниками «Євробачення-2009», які на взаємовигідних умовах піарили Світлану в себе на батьківщині. А ось Alyosha перебуває в добрих стосунках тільки з представницею Азербайджану Сафурою Алізаде.

Сподіваємося, стратегія Вадима Лисиці не призведе до провалу, й Alyosha увійде до п`ятірки найкращих на «Євробаченні-2010».

Фото: Ганна Путиліна

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus