УКРАИНА

Настя Заворотнюк подарувала велосипед «Сусіду року»

0

0

Російська актриса і член журі проекту «Народна зірка» вручила премію «Гордість країни».

Найвідоміша «няня», 39-річна Анастасія Заворотнюк, зізналася, що, стоячи на сцені театру імені Івана Франка поруч із переможницею в номінації «Сусід року» Анею Войцеховською, ледве стримувала сльози. Історія дівчинки, яка врятувала подружку, що провалилися під лід, вразила актрису.

- Це яке ж серце має бути в такому маленькому тільці! - захоплюється Анастасія Заворотнюк. - Маленька дитина не просто не злякалася в скрутну хвилину, а проявила величезну мужність! Як тільки я дізналася, що нагороджуватиму Аню, відразу ж розповіла своїм дітям її історію. Для них це стало справжньою подією. Вони моментально почали вирішувати, що ж подарувати нашій номінантці. Син Майкл сказав купити велосипед, а дочка порадила колір засобу пересування. Я вирішила послухатися дітей і вибрала для дівчинки саме такий подарунок.

Взяти на церемонію дітей у Анастасії не вийшло - вони залишилися в Москві. Але, як зізналася Заворотнюк, подумки вона завжди з ними.

- Звісно, кожна мама впевнена, що її діти - найкрасивіші, чудові, тут я не виняток, - розповіла Анастасія. - Але мої діти щодня дивують мене. Ніколи не забуду непростий період, коли помирала моя бабуся. Я доглядала за нею, а допомагала мені дочка, якій тоді було років 12. Вона не відходила від ліжка бабусі, тримала її за руку, приносила води. Я знала, що в мене чудова донька, але не думала, що в такому віці можна проявляти подібну самовідданість.

Анастасія Заворотнюк - воістину найкраща няня, якщо зуміла дати своїм дітям настільки бездоганне виховання.

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus