УКРАИНА

Макс Барських сумує за Борисом Апрелем

0

0

Артист кинув палити за час участі у «Фабриці зірок».

20-річний Макс Барських залишив проект разом зі ще одним учасником - дотепником Колею Сергою. Ішов артист під сльози своїх фанатів і виконану ними пісню «Белый ворон».

- Найбільше мене здивувало, що дівчата із залу знали напам`ять текст пісні «Белый ворон», яка всього лише двічі звучала в ефірі, - ділиться враженнями від недільного концерту Макс Барських. - Заради цього я готовий хоч тисячу разів виходити з аналогічних «Фабриці» проектів. Тому що такі моменти не купиш за гроші, їх не підтасуєш ніякими засобами.

За словами Макса Барських, найскладнішим у проекті була установка - всюди встигнути й нікуди при цьому не спізнитися.

- Якщо ви не знаєте, як встигнути одночасно в три місця - запитайте про це мене, - жартує про «фабричні» будні молодий виконавець.

Але є й те, про що Макс дуже шкодує - це вихід Борі Апреля з відомого телепроекту.

- Я повернув би на «Фабрику» Бориса Апреля. Він талановитий автор і виконавець, і йому є що показати на проекті. Я хотів би, щоб це були його власні пісні, - із сумом у голосі каже Макс Барських.

Після закінчення прямого ефіру на «Новому каналі» співак разом зі своєю командою відправився відзначати успішне завершення проекту в один зі столичних закладів, не забувши при цьому прихопити подарований шанувальниками торт, на якому був зображений його портрет.

Фото: Вікторія Єгорова

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus