УКРАИНА

Швейцарці беруться за Чорнобиль і безробіття

0

0

Група швейцарських учених вирішила досліджувати довгострокові наслідки аварії на ЧАЕС для ринку праці. Сучасна наука, як пише газета «Ле Там», уже давно встановила зв’язок між здоров’ям націй і працездатністю громадян.

Катастрофи неминуче відображаються на житті країни протягом багатьох десятиліть. Це стосується, наприклад, епідемії грипу «іспанки» 1918-го, китайського голоду 1959–1961 років, бомбардування В’єтнаму в 60-ті. Що стосується Чорнобиля, експерти з’ясували: люди, що були в 1986-м на заражених місцях, беруть лікарняні листи на 11% частіше. У найбільш постраждалих від Чорнобиля районах України й зараз люди в середньому працюють на дві години на тиждень менше, ніж в інші. Ризик втратити роботу для хворого або яка вважає себе хворою на 22% більше від середньостатистичного. На думку вчених, дослідження необхідно продовжувати, особливо в силу інтересу до розвитку ядерної енергетики.

По матеріалам Weekly.ua.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus