УКРАИНА

Книга «Секс» католицького священника стала бестселером у Польщі

0

0

Книга католицького священика «Секс» стала бестселером у Польщі й буде перекладена іншими мовами

Усе-таки тисячу разів був правий Макіавеллі: «Не можеш перемогти — очоль!» Схоже, що саме таким шляхом пішли католики, які втомилися, з одного боку, боротися з ненаситною сексуальністю одних парафіян і стресами від змушеної відмови від сексу інших парафіян – з другого боку.

«Із благочестивими католиками Бог і в ліжку…»

Роль вождя угодної Богу сексуальності взяв на себе отець Ксаверій Кнотц із францисканського монастиря неподалік Кракова. Святий отець, недовго думаючи, взяв і написав книжку «Секс Ксаверія Кнотца «Секс, про який ви не знаєте».Позначивши, щоправда, кричущий заголовок невеликим застереженням: «для боголюбивих подружніх пар».

Книжку благословила польська Католицька церква, і видання за лічені тижні стало бестселером. На жаль, зміст шедевра громадянам інших країн поки що в повному обсязі невідомий – видавництво тільки планує перекласти «камасутру за Божими законами» словацькою, українською й англійською мовами.

Про секс з точки зору Бога

Але деякі цитати з книжки, які облетіли багато ЗМІ світу, породжують величезний інтерес: «Будь-який збудливий акт дозволений і угодний Богу. В інтимних стосунках подружжя може демонструвати своє кохання усіма способами, стимулювати статеві органи руками та ротом», - пише святий отець.

Сама ідея видання такої книжки доволі креативна, адже католицька церква в питаннях сексу обмежується загальними рекомендаціями. Наприклад, про те, що секс можливий лише між подружжям. А презервативи не допускаються навіть під загрозою СНІДу. І загалом будь-яка контрацепція – неприпустима.

Що стосується техніки…

Святі отці на проповідях цієї теми воліють не чіпати. І, на думку автора книжки, цей факт примушує благочестивих католиків серйозно засумніватись: а чи не доведеться горіти в пеклі, дозволивши собі «небогоугодну» позу в запалі пристрасті?

Ксаверій Кнотц пише, що багато істинно віруючих католиків переконані, що в Церкві існує список заборонених і дозволених сексуальних дій. А запитати про це у священика не наважуються! От і доводиться істинно віруючим католикам втихомирювати свою плоть смиренністю… Або сексом доброчесним…

«Єдиний вихід – розбігтися по різних ліжках, із голови до п`ят закутатися в піжами, не цілуватися, не обійматися, не торкатися одне одного. Таким католикам здається, що подібна стратегія призводить до збереження моральної чистоти. Насправді це призводить до охолодження стосунків, стресів і розпаду сім’ї», - пише Кнотц і дає свої рекомендації з приводу того, що ж дозволене справжнім католикам у шлюбному ліжку.

Особливої гостроти виданню додає той факт, що отець Ксаверій з обов`язку служби дав обітницю безшлюбності. Але при цьому стверджує, що його знання великі… Звідки святий отець черпав знання? Громадськості залишається лише губитися в здогадах. Можливо, література… А може, парафіяни заради святої справи поділилися з отцем досвідом?

По материалам: Tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus