УКРАИНА

Хітом американських салонів краси стає риб’ячий педикюр (ФОТО

0

0

Це зовсім не жарт. Ви приходите в салон і опускаєте ноги в невеликий акваріум, у якому плаває безліч сіреньких і непримітних рибок. Вони починають ніжно покусувати вам ноги, видаляючи з них відмерлі клітини. Кажуть, це трохи лоскотно, але в цілому досить приємно. Після такого сеансу ваші п`яти будуть такими ж ніжними, як у немовляти.Наукова назва цих маленьких педикюрш - garra rufa, а в народі таких рибок називають «риба-лікар». Усю процедуру називають по-розумному fish reflexology. Крім педикюру, рибки здатні виконувати й терапевтичні функції - роблять розслаблюючий масаж ступень. А ще рибки можуть знімати загострення таких серйозних шкірних захворювань, як екзема, псоріаз або дерматити.

Про походження цієї процедури відомості неточні. Одні стверджують, що лікувальні рибки були ще в Давньому Китаї, інші стверджують, що процедуру придумали в Туреччині. У будь-якому разі педикюр рибками зараз дуже поширений у країнах Азії. Наприклад, цю незвичайну процедуру вам запропонують у Таїланді, Індії та Китаї.Риб`ячий педикюр зараз дуже популярний у США. І навіть парижанки із захватом занурюють свої ніжки в басейн із рибками. Верещать від захвату й насолоджуються найбільш екологічно чистим педикюром у світі.

А ти зробила б педикюр рибками?

Фото: Peps
По материалам: Tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus