УКРАИНА

Маша Єфросиніна: Коля Серга захворів на «зоряну хворобу»!

0

0

Ведуча вважає, що «фабрикант» котиться донизу.

Маша Єфросиніна, популярна 30-річна телеведуча, зізналася, що щиро захоплюється Ерікою та Алісою Тарабаровою. Але ось Коля Серга, на її думку, захворів на зоряну хворобу.

- Коли я дізналася, що буду в складі журі, переді мною відразу ж постала проблема - як судити, коментувати виступи «фабрикантів». Адже я так багато знаю про них, а тепер, сидячи на місці журі, повинна цією інформацією розпоряджатися! Почувалася, як підісланий шпигун. Протягом тижня, перед концертом, думала про це. Щоб чітко простежити динаміку їхнього розвитку, щоб сформувалася повна картина, я не полінувалася й проглянула виступи «фабрикантів» за всі три сезони. Було непросто, але мені вдалося роздобути навіть виступи Діми Кадная на першій «Фабриці», - розповідає Маша Єфросиніна.

Коментарі Єфросиніної на адресу Серги були одними з найжорсткіших за всю історію проекту. Машу обурило нехлюйське ставлення «фабриканта» до думки продюсерів, і вона привселюдно заявила Серзі: «Справжня зірка, Колю, той, у кому зірка не живе!».

- У Колі я побачила, висловлюючись медичним терміном, регрес, - пояснила ведуча. - І ніщо у світі не завадило б мені йому про це сказати. Єдина причина, через яку я мовчала б - це байдужість. Я не можу бути емоційною, живою, прямою, коли людина мені байдужа. Саме тому, що мені не однаково, він отримав таку оцінку. Я розумію, вислухати таке непросто. Сказати в очі людині правду складно, але ще складніше її прийняти. Останній концерт «Суперфіналу» став шокотерапією для всіх нас! Після цього «фабриканти» стрепенулися, а це найголовніше.

Чи не стала зіркова хвороба Колі Серги причиною його вильоту з проекту?

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus