УКРАИНА

Після 9-и років стосунків Меладзе зробив Джанабаєвій пропозицію

0

0

Покупаешься Популярний виконавець нарешті зважився одружитися зі своєю коханою Альбіною Джанабаєвою.

Валерій Меладзе, 44-річний російський артист, незабаром зв`яже себе узами Гіменея з 31-річною Альбіною Джанабаєвою, учасницею сексапільного тріо «ВІА Гра». Днями Валерій зробив важливий крок у своєму житті, запропонувавши Альбіні стати його законною дружиною.

Нагадаємо, Джанабаєва з Меладзе знайомі дуже давно, адже Альбіна починала свою кар`єру як бек-вокалістка Валерія. Саме тоді, дев`ять років тому, він і закохався в чарівну дівчину. За деякий час у пари народився син, але Альбіна вважала за краще приховувати від усіх ім`я батька її дитини. Тепер, коли Валерій Меладзе офіційно отримав розлучення, він може зв`язати своє життя з іншою жінкою.

Останнім часом Валерій поводився дуже непередбачувано. Він зняв собі окрему квартиру й намагався розібратися у своїх почуттях.

Але Альбіну Джанабаєву вже можна вважати заміжньою жінкою, адже незабаром вона стане законною дружиною останнього романтика вітчизняного шоу-бізнесу.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus