УКРАИНА

«Гайдамаки» зіграють концерт у Швейцарії, присвячений Чорнобилю

0

0

26 квітня у концертному залі «Volkshous» (Цюріх, Швейцарія) відбудеться виступ гурту ГАЙДАМАКИ, покликаний ще раз привернути увагу Європи до проблеми Чорнобиля. Концерт стане першим з чотирьох проектів компанії «Green Cross Events» під гаслом «Не забувай» на тему військових і промислових катастроф, за інформованість, стабільність та здорове майбутнє. Гроші за продані квитки будуть передані у «Зелений хрест» Швейцарії.

Аварія на ЧАЕС 26 квітня 1986 року – найбільша промислова катастрофа в історії людства. День аварії визнано Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Олександр Ярмола, лідер ГАЙДАМАКІВ, народився у Чорнобилі. «Земля маленька і крихка, – говорить він, – людство ще не має досвіду у вирішенні глобальних проблем. Не треба думати, що все позаду – проблема Чорнобиля сьогодні досі актуальна. Чорнобиль є лише моделлю, маленьким прикладом того, що може трапитися, якщо технічні досягнення людства здобуті не в гармонії зі знанням духовним.»

Минулого року на українських телеканалах вийшло відео ГАЙДАМАКІВ на пісню «Мені здається», зняте режисером Сергієм Волковим у Чорнобилі та безлюдній Прип’яті з використанням вражаючих архівних матеріалів. Переглянути кліп можна в тут:

http://www.youtube.com/watch?v=p05tDEyJbAk&feature=PlayList&p=E753A3DD9C8757A4&playnext_from=PL&playnext=1&index=9

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus