УКРАИНА

Британці заборонили рекламу з пишногрудою моделлю – через надмірну сексуальність

0

0

Британці заборонили рекламу з пишногрудою моделлю, через надмірну сексуальність.

Телемережа execs вирішила, що реклама з пишногрудою моделлю Ешлі Грецем надто «гаряча» для телебачення.

Рекламу нижньої білизни великого розміру – plus-size фірма Lane Bryant планувала транслювати під час показу популярного шоу «Танці з зірками». Проте, телеканал відмовився від трансляції через надміру пишні форми моделі.

Джерело Lane Bryant заявляє, що не вважає рекламу з Ешлі Грецем занадто відвертою та вважає цю заборону дискримінацією жінок з пишними формами.

У скандальному 25-секундному ролику показано Ешлі у звабливих позах та в нижній білизні Lane Bryant. Голос за кадром: «Моя мама завжди говорила мені: краса – оманлива. Але до цього я ніколи не задумувалась, що ж саме мама має на увазі.»

Зрештою, Lane Bryant домовились з каналом Фокс транслювати рекламу протягом останніх 10-ти хвилин шоу «Американський ідол»

Як говорить представник Lane Bryant: Ми знали, що наш ролик провокаційний та сексуальний, але він аж ніяк не непристойний.

Наші ролики оказують справжню чуттєвість пишної жінки, яка може більше показати світові, ніж типова модель жіночої білизни з фігурою безпритульної.»

Фото та відео можна подивитися тут: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2945072/Busty-model-ad-too-hot-for-TV.html

Фото: http://www.thesun.co.uk


 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus