УКРАИНА

Дочка Тимошенка стала феєю із "Попелюшки" (ФОТО)

0

0

Дочка екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Женя взяла участь у казковій фотосесії. Євгенія Карр перетворилася на напівфею-напівнаречену.

Женя не вперше стала героїнею фотопроектів весільного журналу "Флер d`оранж". От тільки цього разу компанію їй склали не порося, а діти-сироти.

Темою фотосесії стала історія про Попелюшку. Ця казка, на думку Євгенії, відповідає концепції фестивалю дитячої творчості, де вона є почесним президентом.

"Навряд чи читаючи казку своїм дітям, ми застосовуємо до Попелюшки поняття: "виросла у неблагополучній сім‘ї" або "була позбавлена батьківської турботи". Але ці штампи точно називають те положення, у якому виросла героїня Шарля Перро", - каже в інтерв‘ю журналу Женя, дружина прокуреного рокера-байера Шона.

"Нас оточують діти, які в силу різних обставин опинилися у ситуації Попелюшки. Але казка не була б казкою, якби у потрібний момент у житті Попелюшки не з`явилася її Хрещена - Фея, яка мала бажання і можливості допомогти дівчинці", - веде далі жінка, імовірно прозоро натякаючи на себе як на ту саму фею з казки.

"Іноді, і навіть найчастіше справджена мрія може змінити життя або стати переломним моментом у долі. Тільки для цього не вистачає одного із найголовніших компонентів - Хрещених Фей, які б прийшли і посприяли виконанню нехай найменшого, але заповітного бажання", - додала Женя.

Для фотосесії усі її персонажі вбралися у біле.

Фото журналу "Флер d`Оранж", надані "Secret Service"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus