УКРАИНА

Голлівудська подружка Кличко мріє побачити Україну

0

0

Чемпіон світу за версіями IBF, WBO і IBO Володимир Кличко не боїться папарацці і, можливо, покаже Україні свою "екзотичну" гьорлфренд. Але для початку боксер розповів про враження від японського вояжу.

Нагадаємо, цьогоріч свій день народження молодший з братів Кличків зустрічав у Японії.

"Дуже багато чому здивувався. Думав, що німці - дуже організовані та пунктуальні. Але японці!.. А ще вони не розмовляють жодною іншою мовою, окрім японської. Вивіски з англійським перекладом є лише у центрі міста. А так, все в ієрогліфах. Якщо у метро потрапив, то розібратися неможливо..," - ділиться Володя враженнями від поїздки.

Володя Кличко розповів про свої пригоди в Японії

"Так, мені цікаво було. Чи впізнавали мене? Так, ми ж транслюємо наші двобої й у Японії", - додав він.

За словами боксера, японці не вміють говорити "ні". Завжди лише "хай" - тобто "так".

"Потрапили ми до одного веселого таксиста. Кажу: "Парк Хайятт Готель". Він: "Хай!". Їдемо, їдемо... Щось довго. Знову кажу: "Парк Хайятт Готель". І показую, мовляв, спати хочеться, давайте швидше. Він знову: "Хай!". Знову їдемо, їдемо... Поки не змінили таксиста, у готель не потрапили", - згадує Володимир.

Певно, перший таксист не одразу українського боксера впізнав. Або ж навпаки - впізнав, і розставатись не хотілось.

А самому Володі, судячи з фотозвітів зарубіжних і вітчизняних таблоїдів, не хочеться розлучатися з його подружкою, голлівудською акторкою невеличкого зросту.

"Взагалі її звуть Хейден", - уточнив Кличко про Пенетьєррі і розповів, як вперше вийшов із нею у світ:

"Ми пішли на мюзикл. Я і Хейден почувалися трохи ніяково від такої пильної уваги до себе. Ми навмисно трохи запізнилися, щоб уся преса вже пішла до зали. Але розрахунки не спрацювали. Ми все-таки опинилися у центрі уваги фото- і телекамер".

Щоправда, коментувати серйозність свого роману із заморською "Дюймовочкою" Володимир не побажав:

"Скажімо так: стосунки є. Крапка".

До речі, дуже імовірно, що незабаром подружка Кличка побачить його рідну країну.

"Бажання побачити Україну у неї є, вона мріє сюди потрапити. Така можливість Хейден надасться. А з приводу того, що її може налякати... Гадаю, Хейден нема чого боятися, коли я поруч", - доречно зауважив чемпіон.

Та й сам Володя аж ніяк не боїться надмірної уваги папарацці.


"Мені папарацці не заважають. У мене не було негативного досвіду спілкування з ними. Я не роблю нічого такого, щоб потім було соромно за фотографії. Щоб спокійно провести час і не потрапити в об`єктив, на планеті є достатньо місць", - впевнений один з найбажаніших наречених України.

Володя, за його словами, взагалі не дуже уважний до того, що про нього пишуть в пресі та Інтернеті.

"Коли мені було 14 років, в одній газеті вийшла стаття про мене з фотографією. Вона дотепер зберігається у сімейному архіві. Тоді я дуже пишався, перечитував її сто разів", - згадує він.Дружина Віталія Кличка Наталя, схоже, вже прийняла голлівудську "Дюймовочку" у сім`ю

"Якийсь час було дуже цікаво, що про мене пишуть у пресі. Зараз я розумію, що час - дорогоцінний, його хочеться присвятити собі, роботі, захопленням. Зараз я не стежу за публікаціями", - додав Володя.

Та й, якщо є необхідність, прес-служба Кличка завжди зробить йому добірку статей.

Фото "Сегодня" та "Celebrity-Gossip"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus