УКРАИНА

Найсексуальніша жінка планети готує «тверезе весілля»

0

0

Відома американська співачка і найсексуальніша жінка планеті за версією журналу Maxim проти збіговиська незнайомих їй людей на її святі.

Кеті Перрі та Рассел Бренд нині зайняті підготовкою до «невеликого», але пишного весілля, щоб цей день їм запам`ятався на все життя. Хоча Кеті не настільки сентиментальна, як її наречений Рассел, і не купує тоннами журнали для наречених, для неї дуже багато означає весільна сукня. З приводу дизайну якої вона радиться з Джоном Гальяно, оскільки саме на його показ у Парижі Кеті й Рассел прийшли вперше як пара. Також співачка мріє відсвяткувати своє одруження в колі найближчих людей і в тверезому оточенні.

- Я вважаю, що наше весілля буде невеликим. Поруч зі мною завжди так багато людей, мені здається, що цього дня зі мною мають бути лише ті, з ким ми хочемо спілкуватися в нашому новому житті. Ми не хочемо, щоб наше свято перетворилося на збіговисько п`яних людей. Ну, ви розумієте, одна ніч і всі про неї забули. Ми хочемо, щоб цей вечір був вечором кохання.

Такої ситуації можна уникнути лише не пригощаючи алкоголем безпосередньо на святі.

Фото: Getty Images

Автор: Еллочка Звєздоєдка

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus