УКРАИНА

Ліндсей Лохан просила охорону нічного клубу викинути з нього Авріл Лавін

0

0

У скандальної зірки постійно негаразди з оточуючими людьми.

Ліндсей Лохан, 23-річна актриса, публічно свариться зі своїм батьком, скандалить із колишньою подружкою Самантою Ронсон, тому що та категорично відмовляється пускати її на свої вечірки. Періс Хілтон добре дала зрозуміти, що терпіти її не може, а Хіларі Дафф до цих пір не може забути, як Лохан відправляла їй злі смски, тому що вона зустрічалася з колишнім бойфрендом Ліндсей Аароном Картером. Тепер же у Лохан конфлікт з Авріл Лавін. Це трапилося в улюбленому голлівудськими зірками лос-анджелеському клубі Chateau Marmont. Авріл разом зі своїм бойфрендом Броуді Дженнер і друзями сиділа за столиком. Ліндсей, яка проходила повз, вирішила підійти і привітатися. Однак варто було їй підійти, як Авріл закричала на неї.

- Давай забирайся геть з очей моїх, ти фальшива наскрізь, терпіти не можу брехливих людей. Тримайся подалі від мене і моїх друзів! - крикнула співачка.

Лохан ж у свою чергу почала кричати на неї, а потім кинулася до охорони і спробувала змусити її викинути Лавін із клубу. Охорона відмовилася це робити. Ліндсей посварилася й перестала.

Фото: Getty Images

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus