УКРАИНА

Альбіна Джанабаєва: силіконові губи треба відірвати і викинути

0

0

Майбутня дружина Валерія Меладзе дала поради щодо краси.

Альбіна Джанабаєва, 31-річна учасниця гурту «ВІА Гра», розповіла, як повинна виглядати сучасна дівчина, щоб над нею не сміялися перехожі.

- Нарощені вії - це нормально, коли якась зйомка йде, свято, виступ. Але коли в звичайному житті зустрічаєш таке, це виглядає дивно. Треба відмовитися від засмаги, поберегти свою шкіру. Я, наприклад, білошкіра і зовсім не засмагаю. Пірсинг - це взагалі минуле століття і повне тінейджерство. Одна справа, коли тобі 13 років і батьки дозволили. Але в 25 можна вже і зняти, - каже Альбіна.

З приводу яскравих кольорів волосся у Джанабаєвої теж є своя консервативна точка зору.

- Катастрофа - яскрава меліровка, помітна на волоссі. Узагалі коли помітно, що людина пофарбувалася, це погано. Я, наприклад, обираю природні відтінки волосся, щоб не було помітно, що «свіжофарбована». Я - за натуральність і природність. Силіконові губи - просто відірвати і викинути! Дівчата, не псуйте свою індивідуальність і не ставайте схожими одна на одну! - Наполягає на своєму учасниця тріо «ВІА Гра».

Фото: Лідія Тропман

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus