УКРАИНА

Просуваючи Бориса Апреля, Могилевська не гребує нічим заради сенсації

0

0

Зірка українського шоу-бізнесу навіть готова розтиражувати старе паспортне фото Апреля, щоб створити сенсацію.

Всім відомо, що в шоу-бізнесі не можна вірити абсолютно нікому. На кожну зірку працюють цілі PR-агентства, які щодня зі швидкістю світла продукують інфо-приводи і креативні ідеї. І справжню правду знають лише піарщики ...

Наталія Могилевська одна з визнаних піарщиць. Креативні ідеї сипляться з неї, наче з рогу достатку. А все тому, що артистка завжди прагне створити навколо себе резонанс, перебувати в центрі уваги і елементарно заробити власному імені. І саме те дивно, що у всі її вигадки вірять.

Романи з Владом Ямою, признання у коханні «шансовіка» Петра Дмитриченко, весілля з Чалим, незаконнонароджена донька Аліса Тарабарова, спільні дуети та безкоштовні пісні від Влада Дарвіна .... А чого тільки варта розкручена історія з Максом Барських - де правда, де брехня?

Новина про зникнення Бориса Апреля, його захворювання на анорексію і спроби суїциду (до речі, впізнаваний почерк - алюзія на Макса Барських) облетіла вже всі ЗМІ. Подумати тільки: ЯК до цих пір, за цілий місяць ніхто і ніде не помітив двометрового блондина? І тут Могилевська запустила інформацію, що Боря підстригся. Тільки ось в чому нестиковочка виходить - пару днів тому Сергій Жуков заявив, що підписує контракт з TALANT і буде просувати Апреля в Росії. Мовляв, у пересиченій всякими типажами Москві, буде дуже цікавим образ білявого янгола. Та вона в житті не упустить таку можливість заробити на російському ринку величезні гроші на екземплярі невизначеної статі, який більше схожий на блондинку, ніж на блондина!

 

Мабуть, у зоряного хлопчика життя і піар стали синонімами, не дивно, якщо бажання попіаритися переросло в маніакальну ідею і що все, що відбувається з квітнем відбувається по-справжньому, а насправді. Та й, як кажуть, в кожному жарті є частка правди.

Можна стверджувати лише одне: якщо Зоряний воїн все-таки з`явиться чистеньким і вмитий на заключному гала-концерті «Фабрика. Суперфінал », тільки тоді можна буде зробити безапеляційний висновок,що це PR.

Поки Наталя Могилевська відмовляється офіційно коментувати те, що відбувається. Але відомо, що на даний момент вона зняла заміський будинок. Можливо, цей факт якось пов`язаний з несподіваним зникненням кумира тисяч фанаток.

Фото: Прес-служба

Автор: Анна Евіч

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus