УКРАИНА

Еріка знайшла заміну Шурінсу

0

0

Фаворитка проекту «Суперфінал. Фабрика» зуміла остаточно викинути з голови свого екс-хлопця.

Еріка, чарівна 21-річна «фабрикантка», незважаючи ні на що встигла не тільки оговтатися після гіркого розставання зі Стасом Шурінсом, але й закохатися в нового хлопця.

- У нас із ним зараз дружні здорові й нормальні відносини - привіт-привіт, бувай-бувай. Жодних інших розмов у нас немає, щоправда. Я перестраждала і живу далі. Навіщо мені він, якщо я вже встигла закохатися заново, це вже не «фабрикант», з «фабрикантами» на любовному фронті я більше не хочу мати справи. Закохуватися в «фабриканта» - велика помилка, я таких більше не робитиму. Зараз у мене «нова жертва», і у нас із ним усе відмінно, але поки що я не можу сказати, хто він, - розповідає Еріка Glamurchik`у.

До речі, навіть після того, що Стас покинув Еріку, вона відгукується про нього досить позитивно.

- Коли кажуть, що він гомосексуаліст, я лише посміхаюся. Чи може він бути гомосексуалістом, якщо він був зі мною в одному ліжку. Преса виконує свою роботу добре, але для мене він - натурал, а всі, хто хоче вважати його гомосексуалістом - нехай так і думають, - зауважує Еріка.

Нагадаємо, переможець «Фабрики зірок-3» Стас Шурінс та Еріка зустрічалися досить-таки тривалий час і розлучилися з ініціативи Стаса. Але враховуючи, що про Стаса Шурінсе Еріка говорить спокійно і виважено, навряд чи їхню пару може очікувати відновлення колишніх стосунків.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus