УКРАИНА

Солістка «Гарячого шоколаду» відзначила весілля на Гаваях

0

0

Дівчина відгуляла весілля за гавайськими законами.

Любов, одна з красунь тріо «Гарячий шоколад», вирішила вийти заміж прямо на острові. Познайомившись із чарівним хлопцем, співачка не обмежилася легким фліртом і дала шлюбні обіцянки за гавайськими звичаями.

До Києва співачка повернулася з приголомшливою засмагою і помітною білою смужкою на підмізинному пальці, що одразу ж наштовхнуло її колег із гурту на певні думки. Дівчині довелося розкрити подругам подробиці свого відпочинку. Виявляється, Люба справді вийшла заміж.

- У мені прокинувся дух авантюризму, і я погодилася на весілля. Ні в мене, ні в мого гавайського друга не було жодних серйозних думок, тим більше весілля на Гавайях - це не більше за гру, в яку можуть зіграти всі бажаючі, - каже учасниця «Гарячого шоколаду»  Любов.

Дівчині пощастило: відчувши себе справжньою нареченою, вона, як і раніше, може вийти заміж, адже в її паспорті досі немає жодної позначки про сімейний стан.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus