УКРАИНА

Брати Борисенки: на «Фабриці» з Апреля постійно знущалися

0

0

Вова і Саша Борисенки, 17-річні кумири молоді, повністю розуміють вчинки Бориса Апрєля і вважають, що вся проблема в тому, що Боря і його продюсери обрали складний образ, з яким важко, але все ж таки доводиться жити заради популярності.

- Ми зі співчуттям ставимося до Борі Апрєля, у нього дуже складний образ і всі знали на «Фабриці», що йому погано, його постійно ображали, обзивали, просто знущалися, насміхалися, це часто було видно навіть під час прямих ефірів, казали йому ловити чупа-чупсик. Та й у звичайному житті, на вулиці, ми впевнені, його теж попускають, побачивши його незвичайний вигляд, - кажуть брати Борисенки.

На думку Вови і Саші Борисенко, простій людині жити життям Борі Апрєля дуже нелегко.

- Ми б хотіли швидше побачити його, кажуть, він постригся і обрізав свою шикарну білу шевелюру. Невідомо, чи залишаться його шанувальники як і раніше з ним, адже багато залежало і від його образу, якого тепер немає. У будь-якому випадку, у нього мають з`явитися нові шанувальники. Боря - розумна людина, і він повинен уміти вийти з будь-якої складної ситуації, - коментують Саша і Вова.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus