УКРАИНА

У "Крістал Холі" пройшла грандіозна презентація нових моделей Porsche Cayenne

0

0

На події був присутній Крістіан Штекель – регіональний менеджер Porsche Центральної та Східної Європи.

Розпочато було з прес - конференції на якій виступили: бренд директор Porsche, "Віннер Імпортс Україна" пан Петро Рондяк, заступник бренд директора Porsche, генеральний менеджер "Порше Центр Київ" пан Сергій Корольов та спеціальний гість - пан Крістіан Штекель, регіональний менеджер Porsche, Центральна та Східна Європа.

Мета самої презентації була не зовсім звичайна. Гостей знайомили з тим, що вважали добре знаним. Але на те, що зроблено талановито завжди очікує вина-города, інколи, навіть, у багатьох проявах. Саме це довели нові моделі Cayenne.

Під час їхнього створення мета була однозначною. Ще більше Porsche. Також були зрозумілі і задачі, поставлені перед інженерами. Удосконаленню підлягає все, крім логотипу.

Результат – знову був посилений характер моделей Cayenne. За рахунок бі-льшої спортивності, за рахунок зменшення витрат пального, за рахунок знижен-ня викидів СО2, покращення динамічних характеристик та значного зменшення ваги автомобілів. Тобто за рахунок передових технологій Porsche.

Розробники сконцентрувалися на найголовнішому – на суті.

На самій презентації у "Крістал Холі" були представлені моделі: Porsche Cayenne S та Porsche Cayenne Turbo. Подія була яскравою та витриманою у стилі всесвітнього лідера автомобільної індустрії. У програмі були: художниця Дар`я Пушанкіна з пісочною анімацією, яка втілила в образах тварин основні риси характеру нових Cayenne; лазерне шоу; виступ балету; музика від DJ Eva. Ведучим заходу виступив Антін Мухарський.

По материалам: Дело

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus