УКРАИНА

Знімаючись у фільмі з Фабіан Макс Барських помер на екрані (ФОТО)

0

0

Під час зйомок фільму «Мадемуазель Живаго» на відомого виконавця наїхала вантажівка.

Макс Барських, 20-річний екс-«фабрикант», за сюжетом музичної кінострічки був збитий величезною машиною. На щастя, це всього лише геніальний сценарій режисера Алана Бадоєва. Максу, разом з французькою співачкою Ларою Фабіан, довелося зіграти любов, яка стрімко розвивається на тлі воєнного часу.У Макса Барських і Лари Фабіан було всього лише чотири дні, саме стільки тривав їхній бурхливий роман. Здавалося, їх любові нічого не зможе перешкодити, і тільки безглуздий випадок зміг розлучити закоханих назавжди. За сюжетом однієї з частин фільму «Мадемуазель Живаго», яка називається «Зимовий букет», Барських бачить свою кохану і біжить до неї назустріч, але в одну мить його збиває вантажівка. Нещасний випадок обеззброює Лару Фабіан, яка, побачивши смерть коханого своїми очима, знаходиться у стані шоку.

- Максим - відмінний актор, мені було дуже легко перебувати з ним на одному знімальному майданчику, - коментує процес зйомки чарівна Лара Фабіан.А ось режисер фільму Алан Бадоєв зізнався, що частина під назвою «Зимовий букет» - одна з найулюбленіших в унікальному проекті продюсера Ігоря Крутого.

Фото: Прес-служба

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus