УКРАИНА

Тіна Канделакі буде продюсувати Twitter Кіркорова

0

0

Відома телеведуча запропонувала свої послуги екс-чоловіку Алли Пугачової.

Тіна Канделакі, 34-річна теледіва, днями, повечерявши з Філіпом Кіркоровим в одному з московських ресторанів, порадила йому піднімати свою популярність через інтернет. Через кілька хвилин після зустрічі з Тіною Кіркоров промовив наступне.

- Тіна, у мене до вас є ділова пропозиція, я хочу відкрити свій акаунт у Твіттері, підкажіть як, спродюсуйте мене. Коли я буду у Твіттер, настане нове світле майбутнє, колись же воно має настати, - сказав Кіркоров.

Співак зазначив, що до злому його акаунтів минулого року він проводив дуже багато часу в інтернеті, але після неприємного випадку його запал дещо згас.

- Тіна, допоможіть мені створити акаунт у Твіттері, - просив Кіркоров.

- Заради такого варто жити, щоб одного разу Кіркоров попросив тебе допомогти йому, - прокоментувала Канделакі прохання російського артиста.

Не відкладаючи в довгий ящик, Філіп Кіркоров уже зателефонував своїм програмістам, які розпочали виконувати прохання свого боса. Незабаром шанувальникам варто очікувати епатажних повідомлень від свого кумира у Твіттері. Не секрет, що за методикою Тіни Канделакі потрібно повідомляти читачів про кожну дрібницю, яка трапилася протягом дня. Напевно Філіп прислухається до порад Тіни і розповідатиме про всі перипетії особистого життя.

Фото: Tochka.net

По материалам: Glamurchik.tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus