УКРАИНА

41-річна Кайлі Міноуг стала нареченою

0

0

Відомій австралійській співачці, нарешті, запропонували вийти заміж.

Кайлі Міноуг, 41-річна зірка, ще кілька тижнів тому навіть і не мріяла одягти вінчальну сукню. Але все ж таки коханий австралійської співачки, іспанський манекенник Андре Веленсозо, зважився на відважний вчинок і публічно заявив про те, що хотів би укласти шлюб зі своєю знаменитою коханою. 32-річний красень висловив бажання стати одного чудового дня її чоловіком і батьком її дітей. Крім того, Андре хоче, щоб після народження дитини Кайлі переїхала до Іспанії.

- Вона чудова людина. Хто знає, коли всі наші мрії збудуться. Але, сподіваюся, скоро. У нас гарні стосунки, нам подобається проводити разом час. Я б хотів, щоб діти росли в моєму іспанському будинку. Весілля я б теж хотів відсвяткувати саме в Іспанії - але місце проведення такої урочистої події повинна обрати Кайлі, - каже Андре.

Може, Андре Веленсозо зважився на такий крок після того, як Кайлі Міноуг поскаржилася в ЗМІ на те, що, можливо, так і ніколи не вдягне весільну сукню?

Фото: Getty Images

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus