УКРАИНА

Alyosha звернеться до Обами, Саркозі та Берлусконі через мультик "Sweet people" (ВІДЕО)

0

0

Представниця від України на цьогорічному "Євробаченні" Олена Кучер ака Alyosha презентувала мультфільм на підтримку пісні "Sweet people" в рамках програми EcoVision.

Перший показ мультиплікаційної стрічки відбувся 25-го травня в Осло, де нині проходить пісенний конкурс.

Серед мультяшних персонажів крім Альоші в мультфільмі присутні світові політичні лідери сучасності: Барак Обама, Ангела Меркель, Ніколя Саркозі, Сільвіо Берлусконі, Ху Джінтау і Гілларі Клінтон.

За задумом авторів, мультфільм "Sweet People" повертає глядача до кліматичного саміту, який пройшов у Копенгагені в грудні 2009-го року.

Тодішня конференція була покликана постановити ряд положень, які дозволили б знизити ймовірність підвищення загальної температури на планеті більш ніж на 2 градуси за Цельсієм, але за підсумками так і не були виконані умови, які сприятимуть досягненню цієї мети.

Світові лідери, образи яких фігурують у мультфільмі представляють собою "солодких людей", які здатні вплинути на хід подій і вирішити існуючі проблеми не тільки на словах. Однак усі світові переговори продовжують закінчуватися відсутністю реальних дій.

"Цей мультфільм - моє звернення до світових політичних діячів - президентів і прем`єр-міністрів - реалізувати, нарешті, свої обіцянки, проявити відповідальність перед нами і нашими дітьми", - заявила Альоша.

Нагадаємо, у четвер 27-го травня Alyosha спробує пройти у фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2010".

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus