УКРАИНА

Олександр Рибак зламав собі праву руку

0

0

Переможець минулого року ходить у гіпсі.

Олександр Рибак, 24-літній норвезький виконавець, зламав праву руку. Це трапилося після виступу на одному з офіційних заходів норвезького Євробачення.

Олександр виконав кілька своїх пісень перед багатотисячною аудиторією журналістів, країн-учасників цього року. На подив і жаль присутніх, звук на заході був далеко не належного рівня. Рибак не звик до таких накладок під час своїх виступів.

- Ще заздалегідь я попросив голосно включити мікрофони на наших скрипках, але звукорежисер заходи цього не зробив. Та й загальний звук був тихим, - коментує Олександр.

Завершивши концертну програму, Олександр спустився зі сцени і, зібравши всю свою незадоволеність і обурення в кулак, сильно стукнув по стіні, заходячи в свою гримерку. Співак не звик з`ясовувати стосунки і сваритися. Рука боліла, а Олександр роздавав десятки інтерв`ю для іноземних журналістів.

На наступний день з самого ранку артиста відвезли до лікарні, у нього виявився перелом правої руки. Права рука і кисть співака в гіпсі, що робить майже неможливим гру на скрипці. Лікарі також заборонили Рибаку робити навантаження на руку як під час ходіння з гіпсом.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus