УКРАИНА

Чоловічий журнал МAXIM роздягнув ведучу “Суперзірки” (ФОТО)

0

0

Ведуча проекту “Суперзірка” Катя Кузнєцова, яку глядачі “1+1”знають ще й як актрису серіалів “Серцю не накажеш”, “Тільки кохання” та переможницю “Танцюю для тебе”-2, також вирішила “дати сексу” і відзнялася у відвертій фотосесії популярного чоловічого журналу МAXIM!

Варто зауважити, що свого часу (менше півроку тому) Катя Кузнєцова з незрозумілих причин відмовилася від аналогічної пропозиції журналу Playboy.

Отже тепер можна тільки робити припущення, чому у свідомості акторки відбувся такий перелом?

Може така розкутість стала результатом роботи у “Суперзірці” і закликів Потапа?

Може, розпалися стосунки із ревнивим бойфрендом російським актором Олексієм Проніним?

Як би там не було, але красива та смілива Катя показалася у всій красі – досить несподіваний крок для “хорошої дівчинки з хорошої родини”.

Нагадаємо, що батько Каті – відомий футболіст Олег Кузнєцов, а її мати займалася свого часу легкою атлетикою, але згодом повністю присвятила себе родині.Дуже важливу роль у житті Каті відіграє бабуся – саме з нею вона обговорює усі подробиці свого особистого життя.

Невідомо, чи узгоджувала Катя з бабусею свою зйомку, але вона сама завжди казала, що “роздягнутися для мне – не проблема, нагадаю вам, що я – актриса”.А от для Віри Варламової – однієї з трьох суперфіналістів “Суперзірки”- роздягнутися для одного з останніх номерів було дуже непросто.

Що цілком зрозуміло, адже Варламова робить лише перші кроки на великій сцені.

Чи продовжить вона свій шлях – стане зрозуміло вже сьогодні, 1 червня.Хто переможе у проекті, який тривав майже півроку, хто стане “Суперзіркою” та отримає 1 мільйон гривень – Віра Варламова, Дмитро Гарбуз чи Вікторія Корженок – стане відомо вже завтра!

Чекаємо!

Фото прес-служба шоу "Суперзірка"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus