УКРАИНА

Продюсер «ВІА Гри» хоче повернути до гурту Віру Брежнєву

0

0

Продюсер популярного тріо вважає Віру найідеальнішою учасницею.

Віра Брежнєва, 28-річна екс-учасниця колективу «ВІА Гра», досі не дає спокою колишнім продюсерам, які неодноразово говорили про те, що Альбіна Джанабаєва, Надія Мейхер та Віра Брежнєва - це ідеальний склад групи. Нагадаємо, зовсім нещодавно в тріо з`явилася екс-«фабрикантка» Єва Бушміна.

Щоправда, на зйомки в російських програмах її чомусь не допускають. «Підміняє» Бушміну не хто інший, як Віра Брежнєва. Glamurсhik вирішив поцікавитися у продюсера гурту Дмитра Костюка, чому Єву не хочуть бачити на російському телебаченні, і чи не збирається він попросити Брежнєву повернутися до складу популярного тріо.

- Коли знімалася програма «Південне Бутово», в якій брала участь Віра, Єви Бушміної в гурті не було ще, а Котова тоді вже йшла. Мені хотілося й хочеться повернути Віру Брежнєву до «ВІА Гри». Єва Бушміна всім влаштовує, але Віра - це Віра. Це я розповідаю про свої бажання, це ж не значить ..., - каже екс-чоловік Євгенії Власової та продюсер Дмитро Костюк.

Прокоментував Костюк і різницю у віці учасниць, яка для нього зовсім непомітна.

- Мене зовсім не хвилює різниця у віці Єви, Наді та Альбіни, я на сцені цієї різниці не бачу. Але ідеальним складом продовжує залишатися Надя, Віра та Альбіна. На даний момент я задоволений результатом, - стверджує Костюк.

Незважаючи на те, що Костюк задоволений результатом, він, як і раніше, хоче повернути Віру Брежнєву до складу «ВІА Гри». Хто знає, у недалекому майбутньому, можливо, у гурті відбудуться чергові зміни, адже бажання продюсера - іноді закон.

Фото: Glamurchik

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus