УКРАИНА

Вакарчук показав на сцені стриптиз (ФОТО)

0

0

Лідер групи «Океан Ельзи» розхвилював своїх шанувальниць на концерті в Палаці Спорту.

Святослав Вакарчук, 35-річний виконавець, від якого безтями мало не половина жіночого населення країни, знову довів свою владу над масами. На концерті, який відбувся в Києві в рамках туру по Україні, Святослав змусив десятитисячний зал фанатів і фанаток кричати не своїми голосами і благати заспівати хоча б ще кілька пісень.

Зал і так був схвильований виступом «Океану Ельзи», але Вакарчук вирішив «підлити масла у вогонь» та роздягтися на очах у всіх. Знявши в себе мокру від поту сорочку, Святослав продовжував співати. При цьому періодично він дражнив розбурханих фанаток своїм накачаним торсом.

Природно, після такого шоу зал ніяк не міг дозволити своєму кумиру піти за лаштунки. У результаті, «Океану Ельзи» довелося ще кілька разів виходити на біс.

Доречі, всім тим, хто не потрапив на концерт, або ж хоче повтору неймовірно чудового виступу «океанів», - сумувати не варто. Святослав Вакарчук пообіцяв зробити ще один концерт в кінці свого українського туру.

Більше фотографій з київського концерту можна побачити тут

Фото: Ярослава Рожок

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus