УКРАИНА

Хью Хефнер сказав, що пробачить Астаф`єву якщо вона роздягнеться на вечірці Playboy

0

0

Учасниці гурту NikitА повернулися зі спільної поїздки до США, де співачки виступали на найгучнішій вечірці Playboy.

- Хеф давно просив, щоб я познайомила його з Юлею, але наш гастрольний графік настільки щільний, що єдиний вихід, який знайшов Х`ю - це «замовити» наш виступ на вечірці в Palms, - каже Даша Астаф`єва.

Прямо у розпал вечірки гості перемістилися в улюблений клуб Х`ю Хефнера «Рlayboy-клуб» в готелі Palms, де він святкує всі свої дні народження й важливі свята.

- Хеф справив на мене незабутнє враження, у нього чудове почуття гумору. Коли ми відправилися на танцпол, він розвеселив усіх, танцюючи як робот-трансформер, а його брат Кіт рухався як справжній мачо, - розповідає Юля Кавтарадзе.

Коли прийшов час прощання, Х`ю запросив Дашу Астаф`єву і Юлю Кавтарадзе погостювати ще тиждень. У перший же день дівчата стали гостями знаменитих «парубоцьких вечірок», на яких Хеф збирає друзів. Хефнер вирішив зробити подарунок для своїх гостей і попросив Дашу та Юлю зняти халати й оголити свої приголомшливі фігури. Додавши, що якщо дівчата роздягнуться, він пробачить співачкам їхні маленькі пустощі - секс-фотосесію для обкладинки російського журналу XXL.

Хоча, за умовами контракту з Playboy, Даша Астаф`єва ще протягом року не має права зніматися для чоловічих журналів, і така непокора могло б їй коштувати $300 тис.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus