УКРАИНА

Брітні Спірс звинувачують в сексуальних домаганнях

0

0

Від скандальної співачки звільнився головний охоронець, якого співачка постійно домагалася сексуально.

Фернандо Флорес, 29-річний колишній поліцейський, утік від свого роботодавця після серії провокаційних дій з її боку. Він розповів своїм друзям, що 28-річна Брітні часто дефілювала перед ним абсолютно оголеною, і під різними приводами запрошувала до себе в спальню. Нині він планує подати проти неї судовий позов. Охоронець має намір подати проти Спірс багатомільйонний позов, оскільки з роботи був змушений звільнитися через її домагання.

- Працювати на Брітні складно. Вона - справжній жах, вона зовсім не контролює свої емоції. Ходить будинком роздягнена й кричить на співробітників, - каже друг безробітного охоронця.

Батько співачки, Джеймі Спірс, минулого місяця заборонив Брітні виходити на вулицю без бюстгальтера і доручив контроль за одягом співачки її охороні. А буквально наступного дня сфотографували, як вона виходить із ресторану в Голлівуді без трусів.

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus