УКРАИНА

Екс-«фабрикантка» Люба Юнак випустила свій перший кліп

0

0

Екс-«фабрикантка» випередила всіх, хто брав участь у проекті «Фабрика зірок-3».

Поки більшість «фабрикантів» шукають, куди б їм подітися після завершення відомого проекту, чарівна Люба Юнак уже знайшла собі справу. Днями дівчина зняла кліп на свою пісню під назвою «Подруга». До речі, композиція має й другу назву - «Зубки». Ця пісня вже встигла стати ледь не однією з найчастіше скачуваних у соціальних мережах. Саме тому Люба Юнак вирішила зняти кліп на хіт цього року.

Автором пісні виступив друг Лавікі ще зі шкільних часів Влад Дарвін, чиї композиції з успіхом виконують Наталя Могилевська, Макс Барських, Стас Шурінс та інші артисти. Ну, а режисером кліпу став близький друг співачки - Олександр Образ, який знімав відеороботи для Дарвіна, гурту «Dруга ріка» та співачки Lama.

- У цій пісні є не лише заводний мотив, а й маленька підказка, порада для слухача. У ній простими словами розповідається про те, якщо в житті трапляється невдача - не варто перетворювати її на гіркий життєвий досвід і боятися йти далі, - коментує свою першу студійну роботу Лавіка.

Люба Юнак обіцяє презентувати свій дебютний кліп найближчого часу.

Нагадаємо, крім «Фабрики зірок-3», Люба Юнак відома телеглядачам за відеороботами гурту «Скрябін», Влада Дарвіна та Івана Березовського, де вона зіграла головні ролі.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus