УКРАИНА

У Бориса Апреля з’явилась подруга (ФОТО)

0

0 «Зоряний воїн» прийшов на вечірку з таємничою супутницею.

Борис Апрель, 19-річний екс-«фабрикант», у п`ятницю з`явився на світській тусовці з дівчиною, від якої протягом усього вечора не відходив ні на крок, залицявся й пригощав мартіні. До речі, раніше побачити Борю з алкоголем у руках було практично неможливо. Звичайно ж, Апрель не зізнався, що це його нова пасія. Але здогадатися було нескладно - побачивши артиста з дівчиною, а не з піарщиками, уся тусовка весь вечір обговорювала можливий роман Бориса та незнайомки.

Як вдалося дізнатися Glamurchik`у, супутницю Бориса Апреля звати Юлія Вишневська, дівчина родом із селища Чорноморське. Саме звідти до Києва приїхав і сам Апрель. Злі язики подейкують, що дівчина за допомогою Бориса Апреля хоче зачепитися в українській столиці.

Зараз увесь свій час рудоволоса красуня проводить разом зі співаком. Юлія не приховує свою тісну дружбу з Борею Апрелем від своїх друзів. Одразу ж після вечірки дівчина виклала в одній із соціальних мереж свіжі фото з Апрелем. До речі, у своїй анкеті дівчина вказала, що вона актриса й фотомодель.

Невже Борис Апрель нарешті знайшов себе і віддав перевагу протилежній статі?
Фото: Володимир Шевчук

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus