УКРАИНА

Бред Пітт від бороди не відмовився, але хоча б вкоротив

0

0

Голлівудський актор нарешті вирішив трохи причепуритися.

Бред Пітт, 46-річний секс-символ, приділив увагу своїй зовнішності. Останнім часом актор мав не найкращий вигляд. Його довга та недоглянута борода викликала велике обурення серед його шанувальників і друзів. Усі навколо вважали, що ця борода - лише тимчасове явище, зумовлена, можливо, образом для якоїсь нової ролі в кіно. Тим не менше, неохайний вигляд, утома і смутний вираз обличчя постійно супроводжували останнім часом знаменитого актора. Чи не одвічні скандали з Анджеліною Джолі є цьому виною?

І от, нарешті, колишній секс-кумир мільйонів жінок Бред Пітт вирішив бути дещо охайнішим і взявся за бритву. Він підголив, і постриг свою бороду, і причепурив її до нормального стану. Тепер він має хоча б трохи приємніший і більш доглянутий вигляд. Але повністю позбутися від цієї «окраси» актор так і не зважився.

Можливо, немає ще того приводу, який змусив би Бреда Пітта зовсім поголити бороду і таким чином стати дещо молодшим і привабливішим.

Автор: Eva Star

Теги: Брэд Питт, Анджелина Джоли, звездный стиль, имидж

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus