УКРАИНА

Солістки «ВІА Гри» проведуть свої відпустки окремо одна від одної

0

0

Учасниці знаменитого українського поп-тріо не хочуть проводити відпустку одна з одною.

Єва Бушміна, Надія Мейхер, Альбіна Джанабаєва - сексапільні учасниці тріо «ВІА Гра» влаштовують двотижневий відпочинок. Щоправда, кожна з солісток обрала для себе індивідуальний план відпустки, щоб у жодному разі не спілкуватися з іншими.

Наприклад, Альбіна Джанабаєва поїде до Греції, де вона ще жодного разу не була. Єва Бушміна вирішила присвятити свою відпустку навчанню та складанню державних іспитів. Зараз красуня активно готується до двох предметів: історії естради та вокалу.

- Перенести й відмовитися неможливо, адже сильно хочеться отримати довгоочікуваний диплом, - каже Єва. - Найлегше для мене - це вокал. А от історію доводиться зубрити, брати конспекти в однокурсників, переписувати та вчити їх.

Ну, а Надя Мейхер спочатку побуде під Києвом, а вже потім вирушить до Парижа. Останнім часом співачка всюди з‘являється з фотоапаратом, а одного разу Надя зізналася, що планує організувати виставку своїх фотографій.

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus