УКРАИНА

П`яний депутат наїхав на дитину на Івано-Франківщині

0

0

То було майже як у фільмі. Лежав, дрімав, прокинувся - джип.

Олег, постраждалий:

- Був шок. Я подивився - я під машиною. Стало тяжко дихати. Я почав кричати мамі. Але не міг дихати.

Олегова мама не встигла й оком змигнути, як позашляховик попер просто на місце, де вони з компанією відпочивали.

Світлана Мензатюк, свідок:

- Мама вибігла і кинулася йому на капот, але він ще проїхав пару метрів - і наїзд на дитину передніми колесами, все ж, стався. Коли ми підбігли, то побачили, що колесо стоїть прямо на голові дитини. В мами стався шок. Ми дитину витягували, а водій наскільки неадекватно себе вів. Він їздив взад-вперед тим колесом по тій дитині.

Ганна Оліяр, мати постраждалого:

- Він навіть не відкрив вікно запитати, що сталося. Він не зрозумів. Він потім казав, що він думав, що на якусь бутилку наїхав. Ви розумієте, що людина в такому стані була. Він був весь червоний. Він тут не знаю від котрої години пив. То всі бачили. Я бачила, що він пив алкоголь.

З постраждалим водій таки зустрівся. В лікарні. Родичі кажуть, у розмові дав зрозуміти: йому за пригоду нічого не буде. Депутат міської ради, колишній міліціонер визнає, що наїхав на дитину. Каже, просто не помітив Олега у високій траві. П’яним не був.

Василь Череміщук, депутат Коломийської міськради:

- Напідпитку я в той час не був. Коли мене освідчували. Це пройшло 6 годин. У мене стес був. Я мав право.

Роман Василик, заступник керівника відділення Коломийського МВ міліції:

- На даний час громадяни опитані. Проводиться перевірка. Визначається ступінь важкості тілесних ушкоджень потерпілого, і до кінця перевірки буде рішення згідно чинного законодавства.

Тепер кермувальник каже: готовий дати гроші на лікування хлопця. Своєю чергою медики зауважують, кілька сантиметрів - і лікувати не було б кого.

Володимир Федоришин, лікар:

- Голова по сантиметрах не є велика. А джип стояв на ньому. Пару сантиметрів більше - і ми би вже не мали, про що говорити. Наїхав на праву частину обличчя, плече і праву частину грудної клітки.

Свідки історії та родичі постраждалого сподіваються на справедливе покарання шофера. Правоохоронці запевняють: працюють над цим. Однак люди сумніваються, що слідство закінчиться швидко, і кримінальну справу проти колишнього міліціонера та депутата місцевої ради таки порушать.

По материалам:  kriminal.tv

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus