УКРАИНА

Новым коханцем Періс Хілтон став американський магнат

0

0

В одному із нічних клубів Лос-Анджелеса світську левицю бачили з новим кавалером, який буквально засипав її палкими поцілунками.

Періс Хілтон, 29-річну світську тусовщицю, помітили з магнатом і власником мережі нічних закладів Лас-Вегаса Каєм Вейтсом. На одній із вечірок вони мали вигляд пари. Актриса й магнат пристрасно обнімалися та цілувалися. Періс і Кай розслаблялися в одному з улюблених місць відпочинку голлівудських знаменитостей - клубі Drai. Періс Хілтон знає багато років Кая, але нещодавно їхні стосунки набули явно романтичного характеру.

- Їй подобається бути незалежною і вона не хоче зараз нічого серйозного. Періс вважає за краще, щоб усе йшло, як іде, - каже джерело.

Усього лише два місяці тому Періс із бурхливими поясненнями розлучилася з колишнім коханим Дагом Рейнхардтом. Ці стосунки тривали всього 14 місяців.Цікаво, на скільки місяців уваги може розраховувати новий коханець світської левиці?

Фото: dailymail.co.uk

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus