УКРАИНА

На львівському стадіоні почали будувати "складки" до ЄВРО-2012

0

0

На південній трибуні стадіону розпочався монтаж бетонних конструкцій посадових рядів – так званих «складок». До кінця цього місяця будівельники планують завершити встановлення першого і другого ряду складок на першому ярусі. Робота з монтування складок триватиме до середини листопада цього року. До кінця літа будівельники закінчать монтаж складок на першому рівні стадіону. Всього при будівництві планується змонтувати близько 100 триступеневих складок.
 Водночас продовжуються роботи на другому ярусі стадіону, де уже зведено більшість із колон на північній, південній та східній трибунах. Повністю заармовано та забетоновано 29 колон (по 11 на півдні та півночі, а також 7 на сході) ще 15 колон знаходяться у роботі. Загалом роботи по встановленню колон на другому ярусі виконані на 65%.
 Перекриття 1-го ярусу збірного залізобетону – виконано на 75%. На 95% завершено будівництво ригелів на першому ярусі, в тому числі 90% ригелів західної трибуни. Рівень готовності чаші стадіону становить 30%.
За матеріалами: прес-служби Львівської міської ради


Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus