УКРАИНА

Дружина Пономарьова платить чоловіку за подарунки

0

0

Український артист робить «акційні» подарунки своїй коханій Вікторії.

Олександр Пономарьов, 36-річний поп-виконавець, розповів про те, як він дарує подарунки своїй молодій дружині Вікторії. Як з‘ясувалося, артист у всьому шукає маленьку вигоду і нічого не робить безкоштовно.

- Коли ми познайомилися, я дарував їй квіти. Зараз я теж це роблю, мінімум - раз на тиждень. Я не ставлю себе на систему і не думаю, що треба раз на тиждень... Коли в мене є час - дарую. Віка любить хризантеми, які схожі на польові ромашки. А ще я нещодавно подарував їй годинник і взяв за нього одну гривню. Це, як у магазинах, - акція, ну або я просто перепродав його трохи дешевше, - розповідає Glamurchik`у Олександр Пономарьов.

Якщо дружині співака доводиться платити за подарунки, то, на щастя, син Пономарьова поки що може отримувати від рідного тата сюрпризи безкоштовно. Нещодавно Олександр купив маленькому Саші набір будівельних машин, яким тепер зайнятий абсолютно весь час дитини.

Фото: Віталій Павленко

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus