УКРАИНА

Мілоська привітала Сергія Притулу шиншилою

0

0

Співачка подарувала телеведучому шиншилу.

Днями Сергій Притула відзначив свій черговий день народження. Не залишилася осторонь співачка Мілоська, яка в прямому ефірі подарувала гумористові коробку з твариною.

Притула відразу ж перетворився в люблячого татуся і почав підбирати ім`я - шиншилу назвали Хлоя. До речі, Мілоська вже давно доглядає вдома за парою шиншил, які вже не в перший раз приносять потомство. Співачка оберігає маленьких шиншил і дарує їх тільки в добрі й надійні руки своїм друзям і знайомим.

Що не кажи, а з сюрпризом Мілоська вгадала! Але в ще більший захват від подарунка прийшла ведуча Ольга Фреймут. Вона раз у раз відволікалася під час прямого ефіру на пухнастого звірка й впевнено заявила, що хоче собі такого ж. Так як у Мілоської в запасі залишився ще одне дитинча шиншили, співачка пообіцяла віддати його в надійні руки телеведучої.

У перші хвилини знайомства з новою сім`єю Хлоя намагалася вкусити за палець Олександра Педана й намочити сценарій Ольги Фреймут.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus