УКРАИНА

Уу Івано-Франківську мати хотіла продати 10-річного сина

0

0

Ввечері 1 липня у Івано-Франківську неподалік міського озера міліція затримала 44-річну жінку ромської національності, яка закінчила оборудку продажі свого 10-річного сина.

Як повідомив Василь Гультайчук, керівник CЗГ УМВС в області, затримана разом з 10-літним сином довший час жебракувала на Прикарпатті. Вдома має ще двох неповнолітніх дітей.

Жінка довший час шукала покупця на сина, який би вивіз хлопця до Польщі. Пропонувала його продати за 30 тисяч гривень, щоб той у сусідній державі "професійно займався жебракуванням".

Нарешті покупець знайшовся. Ділки зустрілися коло озера. Жінка довго перераховувала гроші, провіряла купюри на світло. Коли переконалася, що не фальшиві – наказала хлопцеві пересісти у машину покупця. Хлопчик не пручався, бо був попередньо підготовлений до цього.

А далі , як у кіно...

Міліція затримала жінку, нині вона перебуває під вартою. Їй інкримінують ст. 149 Кримінального кодексу. Тобто позбавлення волі за торгівлю людьми від 8 до 15 років.

Хлопчик – у обласному притулку для неповнолітніх. Через три місяці його направлять у школу-інтернат.

По материалам:  kriminal.tv

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus