УКРАИНА

Між Довгим та співробітниками СБУ виникла сутичка

0

0

Секретар Київради Олесь Довгий намагався відібрати у співробітників СБУ документи, які ті вилучили з його кабінету.

За словами співрозмовника видання, Олесь Довгий сидів на засіданні фракції, коли йому подзвонили і повідомили, що в його кабінеті проводиться обшук і, що СБУ вимагає надати документи на виділення земельних ділянок.

Після цього Довгий кинувся до себе в кабінет і побачив, що його помічники вже почали давати "сбушникам" якісь документи. Секретар Київради почав видирати ці папери з рук тих, хто проводив обшук. В результате завязалась потасовка.

Раніше повідомлялося, що близько 15 людей в масках із написом "СБУ" на спині увійшли в середу вдень в будівлю мерії на Хрещатику. На вході вони сказали: "Ми з обшуком".

Пізніше один зі співробітників СБУ сказав, що вони прийшли до Олеся Довгого.

Водночас у спецслужбі заявили, що проводять не обшук, а виїмку документів.

За словами прес-секретаря СБУ Марини Остапенко, дії правоохоронців пов`язані з порушенням кримінальної справи, яку завели за "несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах і автоматизованих системах управління, здійснені особою, яка має право доступу до неї", каже вона.

Водночас Остапенко спростувала інформацію про те, що справа стосується особисто Довгого, і зауважила, що вона відкрита за фактом скоєних злочинів.

По материалам:   “Сегодня

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus