УКРАИНА

Фанат Лободи наколов на боці голову зірки

0

0

На фестивалі «Пісні моря» один із фанатів продемонстрував тату, зроблене на честь епатажної співачки.

Кілька днів тому в Орловці під Севастополем завершився пісенний фестиваль «Пісні моря». Крім талановитий молодих виконавців із 17 країн світу, на конкурс приїхала ціла плеяда зірок.Світлана Лобода стала хедлайнером другого конкурсного дня.

- Я приїхала не лише, щоб заспівати шанувальникам нові пісні, але й щоб презентувати абсолютно новий хіт та шоу на пісню «Революция», - сказала задоволена Лобода, вийшовши з машини.Через репетиції співачці не вдалося поспілкуватися з фанатами, а серед них були справжні сміливці. Один хлопець приїхав із Севастополя, щоб поспілкуватися з нею та продемонструвати їй тату на боці. Він підбіг до піар-менеджера виконавиці Юлі й попросив її сфотографувати тату на мобільний та переслати фото Світлані, щоб вона оцінила його вчинок.

- Я прошу, скажіть, що є люди, які готові піти заради Свєти на все. Я хочу, щоб їй сподобалося тату, я для неї його зробив, - сказав юнак.

А ввечері Лобода показала справжній клас. Її нова пісня «Революция» викликала справжній фурор серед гостей фестивалю та шанувальників. Вони кілька хвилин скандували: «ЛО-БО-ДА!»

Фото: Glamurchik

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus