УКРАИНА

Тому Крузу підбирає одяг 4-річна дочка

0

0

Актор зізнався, що за його зовнішнім виглядом стежить маленька дівчинка.

Том Круз, 48-річний артист, довірив свій стиль власній дочці. Турботу про його зовнішній вигляд взяла на себе чотирирічна Сурі. Вона обирає для батька вбрання й регулярно дає поради, що варто, а що не треба вдягати. Сурі підходить до цього дуже серйозно й захоплено, що дуже радує щасливого батька, який упевнений: у доньки - відмінний смак. Її спеціалізацією є татові сорочки, а також взуття - до цих елементів гардеробу малеча ставиться особливо уважно.

Крім того, Том Круз сказав, що є великим шанувальником її особистого стилю, який Сурі формує за допомогою величезного багатомільйонного гардеробу.

- Вона виглядає чудово завжди, але це непроста робота. Я постійно чую, як Сурі розмірковує перед тим, як кудись піти: «Рожевий чи помаранчевий? Та чи ця сукня», - каже зірковий батько.

Том Круз, незважаючи на все, завжди має вигляд доглянутий і стильний, а от цікаво, про мамин зовнішній вигляд хтось піклується?

Фото: Flickr

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus